عکس کودکی نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست بازیگر خوب و با سابقه سینما و تلویزیون عکسی از دوران کودکی خود را منتشر کرد ، برای مشاهده این تصویر در ادامه با سایت پارسی سرا همراه باشید.

عکس کودکی نعیمه نظام دوست , بچگی نعیمه نظام دوست , نوجوانی نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست در دوران کودکی

نعیمه نظام دوست با انتشار تصویر بالا نوشت :

نمیدونم چرا همه عکسهای پرسنلی من این شکلی میشه خدایا اینجا شش سالمه و میرفتم آمادگی اون موقع ها مقنعه نبود باید روسری سرمون میکردیم سال ۵٨که من شش سالمه ، خلاصه خاله سوسکه ای بودم برای خودم .

یه مدرسه ای بود به اسم مخزن دانش سر خیابون ملک مدرسه عزیزانِ اقلیت دینی بود من آمادگی و اول دبستانم اونجا بود ، اسم معلمم هم خانم نظری بود که خیلی زود فوت شدند خدا رحمتشون کنه ، خیلی خاطرات خوبی بود

برام شروع شش سالگی ولی کلا بعدا به خاطر اینکه رشته مورد علاقه ام و نتونستم برم از مدرسه بدم اومد و کلا یاد اون تقویم تاریخ و بچه های انقلاب که از رادیو پخش میشد حالم و بهم میزد وای خدایا همیشه هم دیرم شده بود وای اون موقع ها که مثل الان نبود برف میومد

همیشه و کوچه ها یخ زده بود و من همیشه میخوردم زمین ، بچه پولدار نبودیم سرویس مدرسه داشته باشیم ، یادم میاد دبیرستانمون خیلی دور بود و لامصب باید یه مسیر طولانی رو هر روز پیاده میرفتم و برمیگشتم خلاصه خیلی سختی کشیدم و برای همین از مدرسه بیزار بودم ،

ولی تبریک میگم به عزیزانی که میدونم تو پیج من کم نیست تعدادشون بچه هایی که دارند میرن مدرسه شما مدرسه رو دوست داشته باشید چون الان امکانات باز خیلی بهتر از زمان ماست و پدرو مادرها چون تعداد بچه هاشون کمتره بیشتر اهمیت میدن به درس و مدرسه و تحصیل بچه ها

کفشهای ِ تا به تا و وصله دار ِ من کجاست؟ خاطرات خوب و شیرین ِ بهار ِ من کجاست؟

کوچه های ِ خاکی و باهم دویدن هایمان شور و شوق ِخنده ی ِبی اختیاار ِمن کجاست؟ کاهگل ها عطر ِ دفتـرهای ِکاهی داشتند خاک ِباران خورده ی ِایل وتبــار ِمن کجاست؟

کو دبستان؟ کو کلاس ِدرس؟ کو آن نیمکــت؟ همکلاسی ِهمیشه در کنـار ِمن کجاست؟

باغ سرسبز ِ الفبـا را چرا گم کرده ام؟ سطر سطر ِسیب های ِ”آب”دار ِمن کجاست؟

آتش ِ پیراهنت مانده ست در من ســالها ریزعلی! تنهای ِتنهـایم قطار ِ من کجاست؟

مانده جای ِترکه اش بر روی ِ دستم، کو خودش؟ درس ِسارا، درس ِ شیرین ِ انـار ِ من کجاست؟

رفت آن روباه ِ مکــــــــار و پنیـــرم را ربود زاغ ِخوش آواز ِ روی ِشاخسـار ِمن کجاست؟

پس چه کس خط میزند مشق ِشبم را بعد از این؟

پای ِ تختـه مهربان آموزگار ِ من کجاست؟

ثلث ِ اول آشنـایی، ثلث ِ دوم دوستی ثلث ِ سوم دستـخط ِ یادگار ِمن کجاست؟

باز هم پاییــز شد بابای ِ پیر ِ مدرسـه!

خش خش ِ برگ ِ درختــان ِ چنار ِ من کجاست؟

کاش میشد باز هم برگشت تا آن روزهــــــــا خسته ام دلهای سنگی! روزگار ِ من ِ کجاست؟

منبع : parsisara.com

وب تفریحی یادگاری ِ ,کجاست؟ ,مدرسه ,، ,دوست ,ِمن ,ِ من ,ِمن کجاست؟ ,نظام دوست ,من کجاست؟ ,نعیمه نظاممنبع

طرز تهیه دمی گوجه فرنگی

مضرات عناب برای تولید نفخ

طرز تهیه سیر ترشی خوشمزه و فوری

طرز تهیه دمپختک دمی باقالی

طرز تهیه شیرین پلو مجلسی

طرز تهیه شربت تخم شربتی خوشمزه

طرز تهیه خیار شور خوشمزه

مشخصات

آخرین جستجو ها

هر چی که بخوای spicesboobard مشعل قالب وردپرس عمومی مجله استایل شناسی آقایان پرینتر سه بعدی فروش دستگاه ماینر ویدئو پروژکتور جیبی قابل حمل آی مشاوره